На головну

Що це за гра?

The world's hardest game була розроблена в 2008 році компанією Snubby Land. Це браузерна гра, яка лише виглядає простою, але якщо спробувати в неї пограти, то вона потребує терплячості та зосередженості.

В чому складність гри? Ціль гри: дістатися з однієї зеленої зони, до іншої. Вам будуть заважати велика кількість перешкод і якщо ви торкаєтесь хочаб однієї з них, ви одразу програєте і повертаєтесь на початок. Ви маєте бути зосередженими, аби встигнути слідкувати за всім навколо, для успішного виконання завдання.

В даній грі взагалі дуже багато рівнів, від найпростіших до найскладніших, але в програмі дається можливість випробувати нейромережу лише на першому та другому.

Як нейромережа бачить?

В даній грі, нейромережа має точно такій же зір як і в грі Sans battle, тобто випускає промені, які зіштовхуються з обʼєктами навколо. Але якщо в попередніх іграх, нейромережа мала за завдання лише виживати, то тепер вона має ціль: дібратися до другої зеленої зони виживаючи.

Нейромережі, як і людям, потрібно спочатку вказати, куди саме вона має йти, як тільки що цю ціль було вказано вам. Яким чином це можна зробити? Було вирішено розтавити по всій карті невидимі нагороди, які є індивідуальними для кожного з гравців. Коли гравець збирає нагороду, він отримує нагороду, а тому розуміє, що він на правильному шляху. Коли гравець помирає, ми його караємо.

Але в даній грі ми можемо зустріти момент, коли гравець нікуди не рухається і стоїть на місці, а отже померти від перешкод він не може і нагороди він не збирає. Щоб такої поведінки позбавитися, кожному гравцю був присвоєний таймер, при закінченні якого гравець помирає і ми його караємо. Поновити цей таймер можна збираючи нагороди.

Натисніть m в програмі, щоб побачити. Сині лінії - нагороди, зелені - промені.

Таким чином відсіюються ті гравці, що не пробують нічого нового і добре нагороджуються ті, що шукають шлях до перемоги.Так все таки складно?

Завантажте програму і спробуйте нейромережу самостійно!